VII Ethno Dununba Camp – plener djembe&dundun/ 7.07-13.07/Stacja Wolimierz

Serdecznie zapraszam na kolejny nasz bębniarski plener z Ethnica-Art. To już 7 Ethno Camp więc data 7.07 jak najbardziej mówi za siebie jako początek naszego spotkania. Natomiast kończy się 13 lipca w 14 rocznicę powstania naszej szkoły rytmu.
Tradycją stało się organizowanie EC co rok w innym miejscu. W tym roku zawitamy w miejscu o które już dawno było na naszym celowniku jeśli chodzi o Ethno Camp czyli Stacja Wolimierz, znana w całej Polsce z organizowanego tam festiwalu i specyficznego artystycznego klimatu. Pełny opis i zdjęcia tego magicznego miejsca znajdziecie w Dyskusji Wydarzenia.https://www.facebook.com/events/584051996583156/?active_tab=discussion
W tym roku troszeczkę zmieniła się nazwa pleneru na Ethno Camp Dununbomania ponieważ głównym tematem rytmicznych spotkań będą rytmy z rodziny Dununba granych w trakcie święta Baradasa w Gwinei (taniec silnych mężczyzn) Więcej o nim podam w dyskusji wydarzenia. Będzie to nasz pierwszy tego typu plener z tym rytmem i można zaryzykować powiedzeniem że będzie początkiem długiego cyklu kontynuowanego co rok. Warto więc już w tym roku być żeby zbudować porządne fundamenty w tym rytmie.
————————————————————————————————————
Kuchnia w tym roku tylko wege, noclegi nietypowo bo integracyjne na poddaszu uroczego domu. Dwa duże pomieszczenia. (koniczność zabrania swojego śpiwora) Jest też możliwość skorzystania z pola namiotowego na terenie Stacji jeśli ktoś woli zachować prywatność.
Jak co roku i co wieczór naszego pleneru integracyjne ognisko na które integracyjnie zbieramy drewno z pobliskiego lasu..
————————————————————-
Planujemy dwie grupy zaawansowania.
GRUPA ZŁOTA– dla osób które grają co najmniej rok i pewnie czują się w grze na djembe i przynajmniej na poziomie podstawowym na bębnach basowych dundun.
GRUPA PLATYNOWA- Dla osób które już mają doświadczenie w grze rytmów trójkowych w metrum 6/8. Zapewne będzie to najmniej liczna grupa (kameralna), materiał będzie dość wymagający jednakże Pavel Nowak na pewno poradzi sobie z jego przekazaniem.
———————————————————————————————-
PLAN
Ruszamy 07.07 w piątek integracyjnym wieczorem
W tym dniu grupa złota i platynowa ma warsztaty razem o 16:00 które kończymy tuż przed kolacją o 19:00 a potem szykujemy nasze pierwsze integracyjne ognisko. Bębny, śpiewy i hulanki do rana.
——————————————–
Od soboty już według poniższego planu,
7:45 – 8:45 – joga z Ewą
9:00 – pyszne śniadanie
10:00 – 13.00 – warsztaty grupa Złota
13:00 – obiad
15.00 – 18:00 – warsztaty grupa Platynowa
19:00 – kolacja
20:00 – sprzątanie lasu z suchego drewna
21:00 – ognisko
W ostatni dzień czyli 13.07 w czwartek skończymy po wieczornych warsztatach które wyjątkowo zaczniemy wcześniej tuż po obiedzie ale dla osób chętnych jest możliwość zostać dłużej po dopłaceniu za dodatkowy nocleg u właścicielki stacji.
———————————————————————————————
CENNIK (nocleg+ posiłki+ warsztaty+ ognisko+ joga) 7 dni pleneru.
A. Jedna grupa przez 7 dni 1300 zł / 1500zł po 23 czerwca
B. Dwie grupy przez 7 dni 1500 zł / 1700zł po 23czerwca
Płatność 50% zadatku do daty 23 czerwiec 2023r.
Wpłaty po tej dacie są już w całej kwocie podanej wyżej.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem warsztatyethnicaart@gmail.com pytania można też zadawać telefonicznie pod nr 790 881 317