Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Świat oddycha rytmem. Już w łonie matki rytm bicia jej serca towarzyszy nam aż do narodzin przygotowując nas do rytmu narodzin i życia. Serce pompuje krew w swoim rytmie, pobieramy tlen oddychając w rytmie. Medytacja to nie koniecznie wyciszenie się do granic stanu alfa, przecież towarzyszy jej właśnie rytm oddechu. Godziny, pory dnia i roku, większość czynności jakie wykonujemy na co dzień. Wszystkiemu dookoła towarzyszy rytm życia. Tak więc rzeczą naturalną i przyjazną dla naszego ciała jest relaksacja przy rytmie zwłaszcza który sami stworzymy i przy użyciu instrumentów pierwotnych które generują dźwięki najbliższe naszej duszy i naszemu człowieczeństwu.


 
BĘBNOGRACJA - RELAKSACJA – INTEGRACJA są to spotkania relaksacyjne, wspólne muzykowanie. Głównym instrumentem używanym przez uczestników spotkań będą bębny afrykańskie, ale także zagramy wspólnie z harfą afrykańską - korą, ngoni, bębnem oceanicznym, kalimbą, didgeridoo, gongiem tybetańskim, drumlą, dzwonkami, grzechotkami itp.
Dodatkową atrakcją będą zapewne zaproszeni goście, muzycy którzy dołączą się do naszego jam session. Informacje o gościach i inne szczegóły danych zajęć znajdziecie na tym wydarzeniu w postach Informacje o gościach i inne szczegóły danych zajęć znajdziecie na stronie poświęconej tym spotkaniom https://www.facebook.com/Ethnica-Art-Relaksacja-512699792231399/ oraz na specjalnie stworzonym wydarzeniu o tych zajęciach https://www.facebook.com/events/261899020963920/?active_tab=about
 
a póżniej już zawsze na stronie poświęconej tym spotkaniom https://www.facebook.com/Ethnica-Art-Relaksacja-512699792231399/

Będziemy tworzyć własne aranżacje w zależności od zapotrzebowania grupy czyli jej samopoczucia.

SPOTKANIA W PIERWSZYM ETAPIE BĘDĄ TRWAŁY JEDNĄ GODZINĘ A W PRZYSZŁOŚCI DWIE GODZINY
Ilość osób na grupie jest ograniczona do 15.

Tak więc co czwartek 18.00-19.00

oraz w niektóre wybrane wcześniej weekendy.

Pierwsze zajęcia 5 pażdziernika, w kazdej chwili można do nas dołączyć.

UWAGA:
Zniżki do 25% dla seniorów na kartę Opolski Senior
i Opolska Rodzina*

Koszt:

Opcja 1 - bilet jednorazowy
a) jedna godzina: 20zł -25% karta senior, 50% karta rodzina*
b) dwie godziny 30zł -17% karta senior, 50% karta rodzina*

Opcja 2 -miesięczny karnet:

a) 60zł (jedna godzina) - 16,6% karta senior, 50% karta rodzina*
b) 90zł (dwie godziny) - 11% karta senior, 50% karta rodzina*

Opcja 3 - roczny karnet - dwa miesiące gratiss

a) 600zł (jedna godzina) - 16,6% karta senior, 50% karta rodzina*
b) 900zł (dwie godziny) - 11,1% karta senior, 50% karta rodzina*

* zniżki dla osób które posiadają kartę "Opolski Senior" i "Opolska Rodzina" wydaną przez centrum Edukacyjno-Informacyjne "Senior w Opolu" . Zniżka 50% na kartę Opolska Rodzina dotyczy w przypadku gdy płacimy za osobę opiekuna wraz z dzieckiem od lat 8.Więcej informacji w postach wydarzenia.

Zapisy na spotkania kierujcie najlepiej mailowo:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
warsztatyethnicaart@gmail.com

www.ethnica-art.pl

tel: 790881317

Reklamy