Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Świat oddycha rytmem. Już w łonie matki rytm bicia jej serca towarzyszy nam aż do narodzin przygotowując nas do rytmu narodzin i życia. Serce pompuje krew w swoim rytmie, pobieramy tlen oddychając w rytmie. Medytacja to nie koniecznie wyciszenie się do granic stanu alfa, przecież towarzyszy jej właśnie rytm oddechu. Godziny, pory dnia i roku, większość czynności jakie wykonujemy na co dzień. Wszystkiemu dookoła towarzyszy rytm życia. Tak więc rzeczą naturalną i przyjazną dla naszego ciała jest relaksacja przy rytmie zwłaszcza który sami stworzymy i przy użyciu instrumentów pierwotnych które generują dźwięki najbliższe naszej duszy i naszemu człowieczeństwu.BĘBNOGRACJA - RELAKSACJA - INTEGRACJA. Zajęcia relaksacyjne to czynne uczestnictwo w wspólnym muzykowaniu, nie ukrywam że głównym instrumentem używanym przez uczestników spotkań będą bębny afrykańskie, ale także zagramy wspólnie z harfą afrykańską - korą, ngoni, bębnem oceanicznym, kalimbą, didgeridoo, gongiem tybetańskim, drumlą, dzwonkami, grzechotkami itp.
Dodatkową atrakcją (grupa śr.zaawansowana) będą zapewne zaproszeni goście, muzycy którzy dołączą się do nas zasilając nasze jam session. Informacje o gościach i inne szczegóły danych zajęć znajdziecie na tym wydarzeniu w postach a póżniej już zawsze na stronie poświęconej tym spotkaniom https://www.facebook.com/Ethnica-Art-Relaksacja-512699792231399/

Będziemy tworzyć własne aranżacje w zależności od zapotrzebowania grupy czyli jej samopoczucia.

Spotkania w dwóch grupach, początkująca i już grająca grupa lub oby dwie grupy początkujące jeżeli będzie na tyle chętnych. Ilość osób na grupie jest ograniczona do 15.
co czwartek 17.00-18.00 i 18.00-19.00
oraz w niektóre wybrane wcześniej weekendy.
Grupa ruszy prawdopodobnie już w wrześniu, a jeśli nie uzbiera się odpowednia ilość chętnych to w nastepnym miesiącu.

UWAGA:
Zniżki do 25% dla seniorów na kartę Opolski Senior
i Opolska Rodzina*

Koszt:

Opcja 1 - bilet jednorazowy
a) jedna godzina: 20zł / 15zł (25% zniżki na kartę)*
b) dwie godziny 30zł / 25zł (17% zniżki na kartę)*

Opcja 2 -miesięczny karnet:

a) 60zł (jedna godzina) / 50zł (17% zniżki na kartę)*
b) 90zł (dwie godziny) / 80zł (11% zniżki na kartę)*

Opcja 3 - roczny karnet - dwa miesiące gratiss

a) 600zł (jedna godzina) / 500 (16,6% zniżki na kartę)*
b) 900zł (dwie godziny) / 800 (11,1% zniżki na kartę)*

* zniżki dla osób które posiadają kartę "Opolski Senior" lub "Opolska Rodzina" wydaną przez centrum Edukacyjno-Informacyjne "Senior w Opolu"

Więcej informacji w postach wydarzenia.

Zapisy na spotkania kierujcie najlepiej mailowo:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
warsztatyethnicaart@gmail.com

www.ethnica-art.pl

tel: 790881317

Reklamy